niebanalne

strony i sklepy www, które pokazują jakość Twojej pracy

Strony wizerunkowe i biznesowe

Strona wizerunkowa lub biznesowa

od 1999 zł netto

Kompleksowa strona internetowa będzie nie tylko Twoją wizytówką w sieci, ale rozbudowanym portalem prezentującym Twój charakter i jakość pracy. Ta strona to nie tylko projekt, ale także moje wsparcie i konsultacje, które pomogą Ci lepiej zrozumieć swoich odbiorców.

Landing page

od 699 zł netto

Landing page to idealna opcja dla Ciebie, jeśli dysponujesz niewielkim budżetem, ale pragniesz mieć swoje miejsce w sieci. To rozbudowana wizytówka, która umożliwi Ci bezpośrednie dotarcie do klientów. W swoim, pięknym stylu.

Rozwiązania e-commerce lub e-learning

Opcja standard

od 2799 zł netto

To rozwiązanie skrojone idealnie na miarę. Sklep będzie rozbudowanym portalem e-commerce z licznymi funkcjonalnościami, które pomogą Ci zwiększyć sprzedaż.

Opcja basic

od 1699 zł netto

Sklep lub platforma basic, to idealna opcja dla Ciebie, jeśli dysponujesz niewielkim budżetem, ale pragniesz zacząć sprzedawać lub uczyć online.

W ofercie dodatkowej (np. po naszej zakończonej współpracy) mogę zająć się opieką nad Twoją stroną www w cenie 149 zł netto / miesięcznie. Tego typu usługa jest zawierana przynajmniej przez 6 miesięcy, a dzięki mojej opiece zyskasz spokój i pewność, że Twoja strona ma zawsze wykonaną kopię zapasową na czas oraz jest aktualna i bezpieczna.

Psssst...

Nie jesteś pewna czego potrzebujesz?

Umów się na darmową 10-minutową konsultację telefoniczną!

Chętnie podpowiem co zrobić i jakie usługi wybrać, żeby zacząć.