fbpx

Jak stworzyć własną stronę internetową WordPress w 30 minut prawie za darmo?

Spis treści

Wstęp

Pytanie powinno raczej brzmieć: czy da się to zrobić? Jak można się domyślić odpowiedź na to pytanie nie jest oczywista. Wszystko zależy od tego jaką stronę internetową chcemy zbudować i czy mamy chociaż odrobinę obycia z WordPressem. Prawda jest jednak taka, że w dzisiejszych czasach mamy dostęp do tak wielu zasobów, że można założyć nawet własny sklep internetowy w mniej niż godzinę.

Najbardziej popularnym rozwiązaniem jest zakup szablonu na jednym z portali do tego przeznaczonych (np. Themeforest) i wdrożenie go na swojej instalacji WordPressa. Takie rozwiązanie ma jednak według mnie więcej wad niż zalet.

Plusy i minusy gotowych szablonów

Jak widać minusy gotowych motywów są zdecydowanie liczniejsze od plusów. Nie można im jednak odmówić niskiej ceny wdrożenia, co przy niskich funduszach (np. gdy biznes dopiero raczkuje) stanowi jedną z największych zalet.

Kompromis pomiędzy gotowym motywem, a indywidualnym projektem? Gotowa strona www.

Warto się zastanowić czy istnieje rozwiązanie pomiędzy zakupem gotowego motywu na zagranicznych stronach, a droższym, indywidualnym projektem wykonanym przez profesjonalną firmę? Okazuje się, że tak! Można kupić gotową stronę www wraz z całą gamą dodatkowych korzyści, które przyspieszą proces jej uruchomienia. 

Takie kompletne strony internetowe można zakupić w moim sklepie już od 199 zł netto.

Czym to rozwiązanie różni się od gotowego motywu? Główna różnica polega na tym, że kupujesz u mnie usługę, a nie produkt. Dzięki temu masz wiele dodatkowych korzyści, które przy zakupie motywu od zagranicznego dostawcy nie występują. Po zakupie takiej strony poza jej designem otrzymuesz:

  • Gotową stronę www wraz z instalacją na  serwerze w ciągu 48 godzin od zakupu*
  • Dożywotnią licencję Elementora Pro, która pozwoli Ci rozbudować zakupioną stronę w przyszłości!
  • Możliwość łatwej edycji wyglądu stron. Dzięki użytym globalnym stylom wystarczy podmienić kolory lub fonty w palecie i zostają one zastosowane na całej stronie!
  • Natychmiastowy i dożywotni dostęp do filmów krok po kroku, jak edytować nowy projekt i grafikę zakupionej witryny
  • Dostęp do plików graficznych w serwisie Canva w celu łatwej aktualizacji kolorów
  • Projekt przyjazny dla urządzeń mobilnych
  • Jeśli nie posiadasz hostingu i domeny: 20% zniżki na pierwszy rok hostingu w LH wraz z instalacją
  • Moją pomoc! Odpowiadam na wszystkie pytania.

Podsumowując, istnieją 3 sposoby uruchomienia/wdrożenia swojej własnej strony internetowej: zakup gotowego motywu i samodzielna instalacja, zlecenie wykonania indywidualnego projektu profesjonalnej firmie lub zakup gotowej strony internetowej. Każde z tych rozwiązań ma zarówno swoje wady, jak i zalety, warto je przemyśleć zanim zdecydujemy się na własne miejsce w sieci.

Podziel się z innymi i udostępnij wpis!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest