FAQ - AR-Creative Anna Świderek

Najczęściej zadawane pytania

Czas dostarczenia projektu znajduje się w cenniku, jest dopasowany do wybranej usługi, czasami to kwestia indywidualnego ustalenia. Od kiedy natomiast płynie ten czas?  Za każdym razem sytuacja jest nieco inna. Wszystko zależy od tego jaką usługę wybrałaś, czy masz przygotowane swoje materiały,  czy opierasz się wyłącznie na mojej wizji, czy mamy dopięte formalności i ile osób jest “w kolejce”. 

Dla każdego projektu przysługują dwie sesje poprawkowe. Dotyczy to wszystkich usług: stron i sklepów www, projektów graficznych, redesignów, itd.

Umowę podpisujemy, jeśli chcesz i jeśli zamówiłaś u mnie stronę lub sklep internetowy, logo, albo pełną identyfikację wizualną. Przy pozostałych usługach nie ma zazwyczaj takiej konieczności, ale jeśli masz na to ochotę, to mogę przygotować odpowiedni dokument.

W przypadku projektów w cenie do 500 zł płatność najczęściej następuje z góry, lub jeśli jest taka konieczność w dwóch równych transzach. Jeśli zlecenie opiewa na kwotę wyższą, niż 500 zł proponuję rozliczenie na zasadzie “połowa przed, połowa po” 🙂

Oczywiście wystawiam faktury vat dla każdej płatności. Jeśli jest taka potrzeba mogę wystawić fakturę proforma interesujące Cię usługi (np. kiedy korzystasz z dofinansowania na otwarcie lub rozwój firmy).

Tak naprawdę najbardziej zależy mi na tym, żebyś dobrze czuła się z projektem, dlatego jeśli masz swoją wizję, pomysły, przykłady co Ci się podoba, to bardzo chętnie Cię wysłucham. Porozmawiajmy telefonicznie – skorzystaj z formularza kontaktowego i umów się na darmowe 10-minutowe konsultacje. Poza tym dobrze, jeśli masz już np. teksty, które będą użyte w projekcie.

Referencje Moje klientki o współpracy ze mną...

Kontakt Masz pytanie? Interesuje Cię darmowa konsultacja? Napisz do mnie!